radioko

Raadiojaamad maailmakaardil

Vajuta punktile, et näha seal asuvaid jaamu, ja käivita siis esitus. Suumida saab kahe sõrmega, kerides või nuppudega + ja −. Riigi nime kõrval olev arv näitab, mitu selle riigi jaama saadab üle riigi või ainult internetis või asub teadmata kohas.

Seisuga näitab kaart 22 761 radioko 39 177 jaamast: 9479 täpses asukohas või saatja juures, 4333 oma linnas ja 8949 kuskil oma piirkonnas. Ülejäänud 16 276 saadavad üle riigi või ainult internetis või pole nende asukoht teada; need on loetud riikide kaupa. Veel 140 on mitme riigi all loetletud voo koopiad riigis, mille kohta pole tõendatud, et voog sealt pärineb; neid kaardil ei ole.

Jaama asukoht pärineb neist allikatest, kõige usaldusväärsemast alates: regulaatori saatjate nimekiri, avaandmed ja lõpuks jaamale antud koordinaadid, mida kasutatakse ainult siis, kui need jäävad jaama riiki ja märgitud kohta. Koordinaadid on ümardatud umbes 1 km täpsusega. Kui ühe ettevõtte paljudel kanalitel on samad koordinaadid, on see ettevõtte aadress, mistõttu neid näidatakse linna tasemel. Kaart kujutab ainult maismaad, piire sellel pole.

Miks Türgit kaardil ei ole

Jaamad kaardil riikide kaupa

RiikJaamadTäpne asukohtLinnPiirkondÜle riigi, internetis või teadmataKoopiad mujaltSuurimad linnad
Ameerika Ühendriigid55882051494157914568Chicago, New York City, Los Angeles
Saksamaa4063745374126116821München, Köln, Nürnberg
Prantsusmaa225937724531113251Paris, Lyon, Toulouse
Kreeka1557773945535330Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Ηράκλειο
Ühendkuningriik15424732111467084London
Hiina14569011343130
Venemaa143611529012893Нижний Новгород, Самара
Mehhiko13208512011925620Monterrey, Guadalajara, Mexicali
Itaalia12461631105114620Milano, Roma
Brasiilia12314561284212260Porto Alegre, Maceió, Belo Horizonte
Kanada1096741641191720Toronto, Ottawa, Montreal
Austraalia10651994801881971Sydney, Melbourne, Brisbane
Hispaania10292972501433354Madrid, Barcelona, Ibiza
Argentina918145753903080Rosario, Bahía Blanca, Mar del Plata
Holland902277621414220Amsterdam
Rumeenia65224496892212
India6214439884446
Colombia580811801142050Medellín, Barranquilla, Cali
Poola55920872342450Warszawa, Kraków, Wrocław
Araabia Ühendemiraadid55027005230
Tšiili4377269442520Santiago
Filipiinid435199263180Manila
Indoneesia39481756216610Bandung, Surabaya
Šveits3706818841991Basel
Belgia34010929491530Antwerpen
Portugal2716610112830
Serbia266317172110
Ungari2472723591380
Peruu2285015122410
Austria22472674720
Ukraina212432401261
Bulgaaria19842062940
Tšehhi1913311181290
Horvaatia188591745670
Lõuna-Aafrika Vabariik162361127871
Venezuela1592817141000Caracas
Uus-Meremaa154261572410
Iirimaa153471434571
Nepal1436061310
Rootsi14248166720Stockholm
Uganda1365208544Kampala
Ecuador134321327620
Taani132531013560
Läti124241260280
Iisrael1175401080
Soome11346169411
Uruguay11323524610
Taiwan1111317900
Eesti10838421261
Dominikaani Vabariik106163016440Santo Domingo
Norra10442411470
Liibanon1016030641
Bosnia ja Hertsegoviina982610710Sarajevo
Alžeeria915502880
Jaapan904139433
Albaania87300831Tiranë
Ghana842163531Accra
Sloveenia8217158420
Slovakkia791040650
Sambia78007530
Leedu7511380260Vilnius
Puerto Rico711407500
Moldova70920590Chișinău
Tai6912026310
Keenia68500594
Nigeeria6716817260
Guatemala661442460Ciudad de Guatemala
Malaisia66960510
Angola63505620
Boliivia613748120
Saudi Araabia591100435الرياض
Elevandiluurannik576153330
Malawi560331580
Tuneesia521220380
Hongkongi erihalduspiirkond51720402
El Salvador5017011220
Costa Rica481408260
Maroko471020350Casablanca
Sri Lanka461100350
Valgevene45700380
Egiptus453017241
Pakistan455196150
Kamerun44135620
Lõuna-Korea431149190
Küpros42500370
Montenegro40200380
Paraguay39410340
Põhja-Makedoonia371300240
Singapur37770230
Jamaica35900260
Honduras34300310
Kasahstan301000191
Panama30500250
Afganistan28000280
Haiti28316090
Senegal27100260
Jordaania26410210
Vietnam26100250
Luksemburg24810150
Etioopia231100111
Bangladesh22810121
Iraan22200191
Island22400180
Zimbabwe22120190
Aserbaidžaan21610140
Gruusia211000110
Nicaragua20400160
Trinidad ja Tobago20400160
Kuuba19511030
Iraak18500121
Roheneemesaared17140030
Süüria17100160
Tansaania16300121
Madagaskar1450090
Mosambiik14400100
Vatikan14200120
Mauritius1380050
Namiibia1390040
Katar1331090
Armeenia1230090
Kuveit1218030
Mali12000120
Kosovo1120090
Barbados1040060
Kongo DV1010090
Saint Lucia1050050
Malta1010090
Usbekistan1000091
Saint Vincent ja Grenadiinid10000100
Bahrein830050
Bahama820060
Guyana840040
Omaan820060
Palestiina alad810061
Jeemen810070
Kõrgõzstan710051
Kambodža760010
Mongoolia700070
Macau erihalduspiirkond700070
Liibüa630030
Monaco620031
Rwanda610050
Suriname630030
Togo610041
Andorra400040
Burkina Faso410030
Dominica410030
Grenada400040
Guinea410030
Myanmar (Birma)410030
Antigua ja Barbuda300030
Benin320010
Eritrea300030
Saint Kitts ja Nevis300030
Maldiivid320010
Sudaan300030
Sierra Leone300030
San Marino300030
Tonga330000
Vanuatu330000
Burundi200020
Brunei200020
Botswana201010
Komoorid210010
Laos200020
Niger200020
Paapua Uus-Guinea210010
Seišellid210010
Lõuna-Sudaan200020
Tadžikistan200011
Bhutan100010
Belize100010
Kesk-Aafrika Vabariik101000
Gabon100010
Guinea-Bissau100010
Kiribati100010
Liechtenstein110000
Lesotho100010
Somaalia110000
Tšaad100010

Ütle, mida arvad

Idee, jaam, mis ei mängi, parandus või eemaldamise soov: loeme iga sõnumit.