radioko

Radijo stotys pasaulio žemėlapyje

Palieskite tašką, kad pamatytumėte ten esančias stotis, tada paspauskite paleidimo mygtuką. Keiskite mastelį suspausdami pirštais, slinkdami arba mygtukais + ir −. Skaičius šalia šalies pavadinimo rodo jos stotis, kurios transliuoja visoje šalyje ar tik internetu arba kurių vieta nežinoma.

Žemėlapyje pažymėtos radioko stotys: 22 761 iš 39 177 (duomenys: ). Iš jų tikslioje vietoje ar prie siųstuvo – 9 479, savo mieste – 4 333, kažkur savo regione – 8 949. Likusios (16 276) transliuoja visoje šalyje ar tik internetu arba jų vieta nežinoma, todėl skaičiuojamos pagal šalį. Dar 140 – tai kelių šalių sąrašuose esančio srauto kopijos šalyje, apie kurią neįrodyta, kad srautas iš jos kilęs; žemėlapyje jų nėra.

Stoties vieta nustatoma pagal šaltinius, nuo patikimiausio: reguliuotojo siųstuvų sąrašas, atvirieji duomenys, tada stočiai priskirtos koordinatės, naudojamos tik jei jos patenka į stoties šalį ir nurodytą vietovę. Koordinatės suapvalinamos maždaug iki 1 km. Kai daug vienos bendrovės kanalų turi tas pačias koordinates, tai bendrovės adresas, todėl jie rodomi miesto lygmeniu. Žemėlapyje nupiešta tik sausuma, be sienų.

Kodėl Turkijos nėra žemėlapyje

Stotys žemėlapyje pagal šalis

ŠalisStotysTiksli vietaMiestasRegionasVisoje šalyje, internetu ar vieta nežinomaKopijos iš kitų šaliųDidžiausi miestai
Jungtinės Valstijos5 5882 0514941 5791 4568Chicago, New York City, Los Angeles
Vokietija4 0637453741 2611 6821München, Köln, Nürnberg
Prancūzija2 2593772453111 3251Paris, Lyon, Toulouse
Graikija1 557773945535330Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Ηράκλειο
Jungtinė Karalystė1 5424732111467084London
Kinija1 456901 1343130
Rusija1 4361152901 2893Нижний Новгород, Самара
Meksika1 3208512011925620Monterrey, Guadalajara, Mexicali
Italija1 2461631105114620Milano, Roma
Brazilija1 2314561284212260Porto Alegre, Maceió, Belo Horizonte
Kanada1 096741641191720Toronto, Ottawa, Montreal
Australija1 0651994801881971Sydney, Melbourne, Brisbane
Ispanija1 0292972501433354Madrid, Barcelona, Ibiza
Argentina918145753903080Rosario, Bahía Blanca, Mar del Plata
Nyderlandai902277621414220Amsterdam
Rumunija65224496892212
Indija6214439884446
Kolumbija580811801142050Medellín, Barranquilla, Cali
Lenkija55920872342450Warszawa, Kraków, Wrocław
Jungtiniai Arabų Emyratai55027005230
Čilė4377269442520Santiago
Filipinai435199263180Manila
Indonezija39481756216610Bandung, Surabaya
Šveicarija3706818841991Basel
Belgija34010929491530Antwerpen
Portugalija2716610112830
Serbija266317172110
Vengrija2472723591380
Peru2285015122410
Austrija22472674720
Ukraina212432401261
Bulgarija19842062940
Čekija1913311181290
Kroatija188591745670
Pietų Afrika162361127871
Venesuela1592817141000Caracas
Naujoji Zelandija154261572410
Airija153471434571
Nepalas1436061310
Švedija14248166720Stockholm
Uganda1365208544Kampala
Ekvadoras134321327620
Danija132531013560
Latvija124241260280
Izraelis1175401080
Suomija11346169411
Urugvajus11323524610
Taivanas1111317900
Estija10838421261
Dominikos Respublika106163016440Santo Domingo
Norvegija10442411470
Libanas1016030641
Bosnija ir Hercegovina982610710Sarajevo
Alžyras915502880
Japonija904139433
Albanija87300831Tiranë
Gana842163531Accra
Slovėnija8217158420
Slovakija791040650
Zambija78007530
Lietuva7511380260Vilnius
Puerto Rikas711407500
Moldova70920590Chișinău
Tailandas6912026310
Kenija68500594
Nigerija6716817260
Gvatemala661442460Ciudad de Guatemala
Malaizija66960510
Angola63505620
Bolivija613748120
Saudo Arabija591100435الرياض
Dramblio Kaulo Krantas576153330
Malavis560331580
Tunisas521220380
Ypatingasis Administracinis Kinijos Regionas Honkongas51720402
Salvadoras5017011220
Kosta Rika481408260
Marokas471020350Casablanca
Šri Lanka461100350
Baltarusija45700380
Egiptas453017241
Pakistanas455196150
Kamerūnas44135620
Pietų Korėja431149190
Kipras42500370
Juodkalnija40200380
Paragvajus39410340
Šiaurės Makedonija371300240
Singapūras37770230
Jamaika35900260
Hondūras34300310
Kazachstanas301000191
Panama30500250
Afganistanas28000280
Haitis28316090
Senegalas27100260
Jordanija26410210
Vietnamas26100250
Liuksemburgas24810150
Etiopija231100111
Bangladešas22810121
Iranas22200191
Islandija22400180
Zimbabvė22120190
Azerbaidžanas21610140
Gruzija211000110
Nikaragva20400160
Trinidadas ir Tobagas20400160
Kuba19511030
Irakas18500121
Žaliasis Kyšulys17140030
Sirija17100160
Tanzanija16300121
Madagaskaras1450090
Mozambikas14400100
Vatikano Miesto Valstybė14200120
Mauricijus1380050
Namibija1390040
Kataras1331090
Armėnija1230090
Kuveitas1218030
Malis12000120
Kosovas1120090
Barbadosas1040060
Kongas-Kinšasa1010090
Sent Lusija1050050
Malta1010090
Uzbekistanas1000091
Šventasis Vincentas ir Grenadinai10000100
Bahreinas830050
Bahamos820060
Gajana840040
Omanas820060
Palestinos teritorija810061
Jemenas810070
Kirgizija710051
Kambodža760010
Mongolija700070
Ypatingasis Administracinis Kinijos Regionas Makao700070
Libija630030
Monakas620031
Ruanda610050
Surinamas630030
Togas610041
Andora400040
Burkina Fasas410030
Dominika410030
Grenada400040
Gvinėja410030
Mianmaras (Birma)410030
Antigva ir Barbuda300030
Beninas320010
Eritrėja300030
Sent Kitsas ir Nevis300030
Maldyvai320010
Sudanas300030
Siera Leonė300030
San Marinas300030
Tonga330000
Vanuatu330000
Burundis200020
Brunėjus200020
Botsvana201010
Komorai210010
Laosas200020
Nigeris200020
Papua Naujoji Gvinėja210010
Seišeliai210010
Pietų Sudanas200020
Tadžikija200011
Butanas100010
Belizas100010
Centrinės Afrikos Respublika101000
Gabonas100010
Bisau Gvinėja100010
Kiribatis100010
Lichtenšteinas110000
Lesotas100010
Somalis110000
Čadas100010

Pasakykite, ką manote

Idėja, neveikianti stotis, pataisymas ar prašymas pašalinti: skaitome kiekvieną žinutę.