radioko

Radiozenders op de wereldkaart

Tik op een stip om de zenders op die plek te zien en druk dan op afspelen. Zoomen kan met twee vingers, het scrollwiel of + en −. Het getal naast de naam van een land geeft aan hoeveel van zijn zenders landelijk, alleen online of vanaf een ons onbekende plek uitzenden.

Per toont de kaart 22.761 van de 39.177 zenders van radioko: 9.479 op hun exacte locatie of bij hun zendmast, 4.333 in hun stad en 8.949 ergens in hun regio. De overige 16.276 zenden landelijk, alleen online of vanaf een ons onbekende plek uit en worden per land geteld. Nog 140 zijn kopieën van een stream die onder meerdere landen staat, in een land waar die stream niet aantoonbaar vandaan komt: ze staan niet op de kaart.

De plek van een zender komt uit deze bronnen, de betrouwbaarste eerst: de lijst met zendmasten van de toezichthouder, open data en ten slotte de coördinaten die bij de zender vermeld staan, die alleen tellen als ze in het land van de zender en in de opgegeven plaats liggen. De coördinaten zijn afgerond op ongeveer 1 km. Als veel kanalen van één bedrijf dezelfde coördinaten hebben, is dat het adres van het bedrijf en worden ze op stadsniveau getoond. De kaart tekent alleen land, geen grenzen.

Waarom Turkije niet op de kaart staat

Zenders op de kaart per land

LandZendersExacte locatieStadRegioLandelijk, online of onbekendKopieën van eldersGrootste steden
Verenigde Staten5.5882.0514941.5791.4568Chicago, New York City, Los Angeles
Duitsland4.0637453741.2611.6821München, Köln, Nürnberg
Frankrijk2.2593772453111.3251Paris, Lyon, Toulouse
Griekenland1.557773945535330Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Ηράκλειο
Verenigd Koninkrijk1.5424732111467084London
China1.456901.1343130
Rusland1.4361152901.2893Нижний Новгород, Самара
Mexico1.3208512011925620Monterrey, Guadalajara, Mexicali
Italië1.2461631105114620Milano, Roma
Brazilië1.2314561284212260Porto Alegre, Maceió, Belo Horizonte
Canada1.096741641191720Toronto, Ottawa, Montreal
Australië1.0651994801881971Sydney, Melbourne, Brisbane
Spanje1.0292972501433354Madrid, Barcelona, Ibiza
Argentinië918145753903080Rosario, Bahía Blanca, Mar del Plata
Nederland902277621414220Amsterdam
Roemenië65224496892212
India6214439884446
Colombia580811801142050Medellín, Barranquilla, Cali
Polen55920872342450Warszawa, Kraków, Wrocław
Verenigde Arabische Emiraten55027005230
Chili4377269442520Santiago
Filipijnen435199263180Manila
Indonesië39481756216610Bandung, Surabaya
Zwitserland3706818841991Basel
België34010929491530Antwerpen
Portugal2716610112830
Servië266317172110
Hongarije2472723591380
Peru2285015122410
Oostenrijk22472674720
Oekraïne212432401261
Bulgarije19842062940
Tsjechië1913311181290
Kroatië188591745670
Zuid-Afrika162361127871
Venezuela1592817141000Caracas
Nieuw-Zeeland154261572410
Ierland153471434571
Nepal1436061310
Zweden14248166720Stockholm
Oeganda1365208544Kampala
Ecuador134321327620
Denemarken132531013560
Letland124241260280
Israël1175401080
Finland11346169411
Uruguay11323524610
Taiwan1111317900
Estland10838421261
Dominicaanse Republiek106163016440Santo Domingo
Noorwegen10442411470
Libanon1016030641
Bosnië en Herzegovina982610710Sarajevo
Algerije915502880
Japan904139433
Albanië87300831Tiranë
Ghana842163531Accra
Slovenië8217158420
Slowakije791040650
Zambia78007530
Litouwen7511380260Vilnius
Puerto Rico711407500
Moldavië70920590Chișinău
Thailand6912026310
Kenia68500594
Nigeria6716817260
Guatemala661442460Ciudad de Guatemala
Maleisië66960510
Angola63505620
Bolivia613748120
Saoedi-Arabië591100435الرياض
Ivoorkust576153330
Malawi560331580
Tunesië521220380
Hongkong SAR van China51720402
El Salvador5017011220
Costa Rica481408260
Marokko471020350Casablanca
Sri Lanka461100350
Belarus45700380
Egypte453017241
Pakistan455196150
Kameroen44135620
Zuid-Korea431149190
Cyprus42500370
Montenegro40200380
Paraguay39410340
Noord-Macedonië371300240
Singapore37770230
Jamaica35900260
Honduras34300310
Kazachstan301000191
Panama30500250
Afghanistan28000280
Haïti28316090
Senegal27100260
Jordanië26410210
Vietnam26100250
Luxemburg24810150
Ethiopië231100111
Bangladesh22810121
Iran22200191
IJsland22400180
Zimbabwe22120190
Azerbeidzjan21610140
Georgië211000110
Nicaragua20400160
Trinidad en Tobago20400160
Cuba19511030
Irak18500121
Kaapverdië17140030
Syrië17100160
Tanzania16300121
Madagaskar1450090
Mozambique14400100
Vaticaanstad14200120
Mauritius1380050
Namibië1390040
Qatar1331090
Armenië1230090
Koeweit1218030
Mali12000120
Kosovo1120090
Barbados1040060
Congo-Kinshasa1010090
Saint Lucia1050050
Malta1010090
Oezbekistan1000091
Saint Vincent en de Grenadines10000100
Bahrein830050
Bahama’s820060
Guyana840040
Oman820060
Palestijnse gebieden810061
Jemen810070
Kirgizië710051
Cambodja760010
Mongolië700070
Macau SAR van China700070
Libië630030
Monaco620031
Rwanda610050
Suriname630030
Togo610041
Andorra400040
Burkina Faso410030
Dominica410030
Grenada400040
Guinee410030
Myanmar (Birma)410030
Antigua en Barbuda300030
Benin320010
Eritrea300030
Saint Kitts en Nevis300030
Maldiven320010
Soedan300030
Sierra Leone300030
San Marino300030
Tonga330000
Vanuatu330000
Burundi200020
Brunei200020
Botswana201010
Comoren210010
Laos200020
Niger200020
Papoea-Nieuw-Guinea210010
Seychellen210010
Zuid-Soedan200020
Tadzjikistan200011
Bhutan100010
Belize100010
Centraal-Afrikaanse Republiek101000
Gabon100010
Guinee-Bissau100010
Kiribati100010
Liechtenstein110000
Lesotho100010
Somalië110000
Tsjaad100010

Laat ons weten wat je ervan vindt

Een idee, een zender die het niet doet, een correctie of een verzoek om verwijdering: we lezen elk bericht.