radioko

Radijske postaje na zemljevidu sveta

Tapni pikico, da vidiš postaje v tem kraju, nato pritisni predvajaj. Povečuj in pomanjšuj s prsti, kolescem miške ali tipkama + in −. Število ob imenu države pove, koliko njenih postaj oddaja po vsej državi, samo prek spleta ali z lokacije, ki je ne poznamo.

Stanje na dan : na zemljevidu so prikazane radioko postaje, 22.761 od skupno 39.177 — 9479 na natančni lokaciji ali pri oddajniku, 4333 v svojem mestu, 8949 pa nekje v svoji regiji. Preostale postaje (16.276) oddajajo po vsej državi, samo prek spleta ali z lokacije, ki je ne poznamo, in se štejejo po državah. Druge postaje (140) so kopije pretoka, navedenega v več državah, in sicer v državi, za katero ni dokazano, da prihaja iz nje; na zemljevidu jih ni.

Lokacijo postaje določamo po zanesljivosti, od najzanesljivejše: seznam oddajnikov regulatorja, odprti podatki, nato koordinate, vpisane za postajo, ki jih uporabimo le, če ležijo v njeni državi in navedenem kraju. Koordinate so zaokrožene na približno 1 km. Kadar ima več kanalov enega podjetja enake koordinate, je to naslov podjetja, zato jih prikažemo na ravni mesta. Zemljevid prikazuje samo kopno, brez meja.

Zakaj Turčije ni na zemljevidu

Postaje na zemljevidu po državah

DržavaPostajeNatančna lokacijaMestoRegijaPo vsej državi, prek spleta ali neznanoKopije od drugodNajvečja mesta
Združene države Amerike55882051494157914568Chicago, New York City, Los Angeles
Nemčija4063745374126116821München, Köln, Nürnberg
Francija225937724531113251Paris, Lyon, Toulouse
Grčija1557773945535330Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Ηράκλειο
Združeno kraljestvo15424732111467084London
Kitajska14569011343130
Rusija143611529012893Нижний Новгород, Самара
Mehika13208512011925620Monterrey, Guadalajara, Mexicali
Italija12461631105114620Milano, Roma
Brazilija12314561284212260Porto Alegre, Maceió, Belo Horizonte
Kanada1096741641191720Toronto, Ottawa, Montreal
Avstralija10651994801881971Sydney, Melbourne, Brisbane
Španija10292972501433354Madrid, Barcelona, Ibiza
Argentina918145753903080Rosario, Bahía Blanca, Mar del Plata
Nizozemska902277621414220Amsterdam
Romunija65224496892212
Indija6214439884446
Kolumbija580811801142050Medellín, Barranquilla, Cali
Poljska55920872342450Warszawa, Kraków, Wrocław
Združeni arabski emirati55027005230
Čile4377269442520Santiago
Filipini435199263180Manila
Indonezija39481756216610Bandung, Surabaya
Švica3706818841991Basel
Belgija34010929491530Antwerpen
Portugalska2716610112830
Srbija266317172110
Madžarska2472723591380
Peru2285015122410
Avstrija22472674720
Ukrajina212432401261
Bolgarija19842062940
Češka1913311181290
Hrvaška188591745670
Južnoafriška republika162361127871
Venezuela1592817141000Caracas
Nova Zelandija154261572410
Irska153471434571
Nepal1436061310
Švedska14248166720Stockholm
Uganda1365208544Kampala
Ekvador134321327620
Danska132531013560
Latvija124241260280
Izrael1175401080
Finska11346169411
Urugvaj11323524610
Tajvan1111317900
Estonija10838421261
Dominikanska republika106163016440Santo Domingo
Norveška10442411470
Libanon1016030641
Bosna in Hercegovina982610710Sarajevo
Alžirija915502880
Japonska904139433
Albanija87300831Tiranë
Gana842163531Accra
Slovenija8217158420
Slovaška791040650
Zambija78007530
Litva7511380260Vilnius
Portoriko711407500
Moldavija70920590Chișinău
Tajska6912026310
Kenija68500594
Nigerija6716817260
Gvatemala661442460Ciudad de Guatemala
Malezija66960510
Angola63505620
Bolivija613748120
Saudova Arabija591100435الرياض
Slonokoščena obala576153330
Malavi560331580
Tunizija521220380
Posebno upravno območje Ljudske republike Kitajske Hongkong51720402
Salvador5017011220
Kostarika481408260
Maroko471020350Casablanca
Šrilanka461100350
Belorusija45700380
Egipt453017241
Pakistan455196150
Kamerun44135620
Južna Koreja431149190
Ciper42500370
Črna gora40200380
Paragvaj39410340
Severna Makedonija371300240
Singapur37770230
Jamajka35900260
Honduras34300310
Kazahstan301000191
Panama30500250
Afganistan28000280
Haiti28316090
Senegal27100260
Jordanija26410210
Vietnam26100250
Luksemburg24810150
Etiopija231100111
Bangladeš22810121
Iran22200191
Islandija22400180
Zimbabve22120190
Azerbajdžan21610140
Gruzija211000110
Nikaragva20400160
Trinidad in Tobago20400160
Kuba19511030
Irak18500121
Zelenortski otoki17140030
Sirija17100160
Tanzanija16300121
Madagaskar1450090
Mozambik14400100
Vatikan14200120
Mavricij1380050
Namibija1390040
Katar1331090
Armenija1230090
Kuvajt1218030
Mali12000120
Kosovo1120090
Barbados1040060
Demokratična republika Kongo1010090
Sveta Lucija1050050
Malta1010090
Uzbekistan1000091
Sveti Vincencij in Grenadine10000100
Bahrajn830050
Bahami820060
Gvajana840040
Oman820060
Palestinsko ozemlje810061
Jemen810070
Kirgizistan710051
Kambodža760010
Mongolija700070
Posebno upravno območje Kitajske Makav700070
Libija630030
Monako620031
Ruanda610050
Surinam630030
Togo610041
Andora400040
Burkina Faso410030
Dominika410030
Grenada400040
Gvineja410030
Mjanmar (Burma)410030
Antigva in Barbuda300030
Benin320010
Eritreja300030
Sveti Krištof in Nevis300030
Maldivi320010
Sudan300030
Sierra Leone300030
San Marino300030
Tonga330000
Vanuatu330000
Burundi200020
Brunej200020
Bocvana201010
Komori210010
Laos200020
Niger200020
Papua Nova Gvineja210010
Sejšeli210010
Južni Sudan200020
Tadžikistan200011
Butan100010
Belize100010
Srednjeafriška republika101000
Gabon100010
Gvineja Bissau100010
Kiribati100010
Lihtenštajn110000
Lesoto100010
Somalija110000
Čad100010

Povej nam, kaj misliš

Ideja, postaja, ki ne deluje, popravek ali prošnja za odstranitev: preberemo vsako sporočilo.